motilium domperidone 10mg


purchase motilium online


motilium mg


domperidone motilium


motilium imodium


buy motilium online


order motilium online


order motilium


order domperidone


purchase domperidone online


buy domperidone online


motilium price


order domperidone online


buy cheap motilium


cheap domperidone


motilium tablets


motilium uk


purchase motilium


buy domperidone


cheap motilium


generic domperidone


domperidone online


motilium online


motilium canada


motilium 30 mg


motilium cost


buy cheap domperidone


motilium tablets 10mg


domperidone 10mg


motilium generic


motilium pharmacy


motilium buy


motilium 10


motilium generic name


motilium oral suspension


purchase domperidone

Lektorzy

Dorota Umińska. W English School pracuję z najmłodszymi słuchaczami, uczę dzieci w wieku 6-11 lat. Na pytanie dlaczego zostałam nauczycielem, odpowiedź brzmi: nauczyciele inspirują, motywują, zmieniają świat. Praca z dziećmi to moja życiowa pasja. Ponadto sprawuję opiekę organizacyjną i metodyczną nad kursami językowymi w naszej szkole. Uwielbiam podróżować i spędzać każdą wolną chwilę ze swoją rodzinką.

 

 

Patrycja Imielska. Jestem dyplomowanym nauczycielem języka angielskiego. W English School pracuję z gimnazjalistami, licealistami oraz osobami dorosłymi na kursach business english. W swojej pracy wykorzystuję nie tylko wiedzę ale i długoletnie , pedagogiczne doświadczenie. W wolnych chwilach uwielbiam pielęgnować swój ogród, podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi.

 

 

Nazywam się Anna Łojewska, w English School uczę języka francuskiego. Jestem absolwentką Université d’Artois we Francji, gdzie otrzymałam dyplom magistra na kierunku: francuski jako język obcy, czyli jak uczyć, żeby nauczyć. Przygodę z tym językiem rozpoczęłam w szkole średniej, gdzie od pierwszych zajęć wiedziałam, że stanie się on moją życiową pasją. Studia i wielokrotne podróże do Francji pozwoliły mi poznać ten kraj, jego obyczaje oraz stały się piękną przygodą, do której często wracam wspomnieniami. Moje zainteresowania to oczywiście wszystko co związane z Francją: filmy, zwłaszcza komedie, książki, muzyka, a także wszelkie podróże. Moim celem jest pokazanie uczniom francuskiego jako języka komunikacji, który nie jest trudniejszy od innych języków i którego z powodzeniem można i warto się nauczyć. Bo przecież Vouloir, c’est pouvoir...(Chcieć, to móc)

 

Hello! Nazywam się Ania Fabisiak i od 4 lat jestem nauczycielem oraz lektorem języka angielskiego. Naukę tego języka rozpoczęłam w szkole podstawowej i od tego czasu stał się on głównym przedmiotem moich zainteresowań. Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia angielska. Zajmuje się nauczaniem w różnych grupach wiekowych: począwszy od dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej do dorosłych. Posiadam również doświadczenie w nauczaniu młodzieży licealnej, w tym w przygotowaniu do egzaminu maturalnego. W metodyce języka angielskiego otwarta jestem na wszelkiego rodzaju innowacje edukacyjne. Zajęcia, które prowadzę mają na celu ogólny rozwój sprawności językowych, w tym doskonalenie umiejętności swobodnej komunikacji w języku obcym Moje zainteresowania pozazawodowe to podróże, poznawanie różnych zakątków zarówno naszego kraju, jak i innych obszarów Europy. Poza tym lubię spacery, kino, muzykę, głównie rock i pop. W planach mam również naukę języka hiszpańskiego – mam nadzieję, że z dobrym skutkiem.

Słowa, które mogą posłużyć jako moje motto to „Always Look on the Bright Side of Life” (by Monty Python).


 

Nazywam się Damian Drężek. Urodziłem się 16 sierpnia 1984 roku. Angielskiego uczę od 2004 roku. Ukończyłem studia filologiczne  na  Uniwersytecie  Warszawskim. Na co dzień pracuję w Zespole Szkół nr 1 zwanej „Bemem” w Ciechanowie  oraz popołudniami w „English School”. Lubię swoją pracę i sprawia mi ona przyjemność. Szczególnie praca z uczniami, którzy mają odrobinę wewnętrznej motywacji. Moje pozazawodowe zainteresowania są dosyć szerokie, postaram się wymienić te ważniejsze. Książki fantasy i horrory pisarzy takich jak: Masterton, King, Koontz, Zelazny, Sapkowski, Piekara, Pilipiuk, Howard. Gry RPG firmy Squaresoft, Seria Resident Evil, Seria HOMM i wiele, wiele innych. Kultura Japonii, anime i średniowieczna broń biała. Piłka nożna. Moja ulubiona drużyna to Manchester United.

“Dare to excel, have the nerve to speak up or take action, to fix what is wrong, especially when others fail.” – to jest moje motto, staram się by było one również mottem moich uczniów. 

 
Edyta Krząstek – języka angielskiego uczyłam się od 12-go roku życia – od początku stał się moją pasją. Po ukończeniu studiów uniwersyteckich w Lublinie i uzyskaniu FCE wyjechałam do Stanów Zjednoczonych – by dalej rozwijać umiejętność posługiwania się językiem angielskim i poznać kraj, który zawsze mnie fascynował. W Nowym Jorku spędziłam dziesięć wspaniałych lat. Uczyłam angielskiego w CPLC – prywatnej szkole językowo-komputerowej mieszczącej się na Manhattanie i w Jersey City, NJ oraz w szkole funkcjonującej w oparciu o metodę Callana w polskiej dzielnicy Brooklyn’u – Greenpoincie. W 2006 roku otrzymałam licencję nauczyciela języka angielskiego Uniwersytetu Stanowego w Nowym Jorku, dwa lata później zdałam egzamin TOEFL potwierdzający moją biegłą znajomość tego języka. Latem 2008 roku wróciliśmy z mężem do Polski. Aktualnie kontynuuję studia na Uniwersytecie Warszawskim (filologia angielska, specjalność językoznawstwo) a także uczę języka angielskiego w English School w Ciechanowie i Centrum „Edukator” w Przasnyszu oraz w tamtejszym gimnazjum. Moje doświadczenia w pracy ze studentami z Polski, Rosji, Korei, Japonii i wielu innych państw oraz lata spędzone w kraju anglojęzycznym składają się na potencjał, który wykorzystuję w procesie przekazywania wiedzy i usprawniania komunikacji w języku angielskim moich polskich studentów w ojczyźnie. Moją drugą pasją jest śpiew - podczas pobytu w USA spotkałam wspaniałych przyjaciół, z którymi założyliśmy i z sukcesem rozwijaliśmy zespół muzyczny „Castor”. Moje motto to jednocześnie trzy słowa, w które staram się by zawsze wierzyli moi uczniowie gdy odnoszą się do swoich celów: „I CAN DO IT! 

 

 
Nazywam się Alberto Finatti, mam 46 lat. Od 12 lat mieszkam w Polsce. Od 11 lat uczę języka włoskiego I hiszpańskiego. Jestem kucharzem-amatorem. Z racji swojego pochodzenia specjalizuję sie w kuchni włoskiej. Jak wszyscy włosi fascynuję się piłką nożną oraz wyścigami Fotmuły 1 I motocyklowymi – jestem kibicem AC Milan. Nie lubię dużych miast. Preferuję małe, spokojne miejscowości. W wolnych chwilach uprawiam wędkarstwo I słucham heavy-metalu.

 

Magdalena Sobieraj - jako lektor języka angielskiego w English School współpracuję z uczniami z klas IV-VI. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku filologii angielskiej. Poza zainteresowaniami w zakresie języka angielskiego pasjonuję się sportem, zarówno jako kibic jak i czynny uczestnik. Lubię też odpoczywać przy nastrojowej muzyce i obejrzeć dobry film. W życiu kieruję się maksymą: Enjoy your life. This is not a dress rehearsal. A do działania motywują mnie słowa Benjamina Franklina: Well done is better then well said.
  
Nauczanie to moja pasja. jak również w pewnym rodzaju dziedziczenie genetyczne.. odkąd pamiętam zawsze chciałam uczyć.. i uczę przez cały rok. w roku szkolnym w Gimnazjum i Szkole Podstawowej oraz oczywiście w English School a w czasie wakacji na obozie językowym.. jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego a obecnie kontynuuję studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim. Przez 2 lata mieszkałam w Wielkiej Brytanii, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności językowe. W wolnym czasie nałogowo czytam, jeszcze bardziej nałogowo oglądam serial "Friends" a już najbardziej nałogowo zajmuję się scrapbookingiem. W English School zajmuję się grupami młodzieżowymi i dorosłymi. Cały czas staram się dążyć do doskonałości poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach i kursach..

"Excellence is the gradual result of always striving to do better" jest moim mottem, którym staram się zarażać swoich uczniów.


 

Nazywam się Monika Łukasiak, uczę języka angielskiego w English School jak również w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Ciechanowie. Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Ciechanowie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. W wolnej chwili lubię spacerować, spędzać czas z przyjaciółmi, oglądać filmy i czytać książki. Język angielski to moja pasja, a praca z uczniami to sposób żeby się nią dzielić.